Sala Konferencyjno-Bankietowa Aida zajmuje się organizacją szkoleń, spotkań biznesowych i pikników. Łyżka dobrego gustu, garść dobrego smaku, oraz szczypta kultury, sprawiają iż jest to przede wszystkim doskonałe miejsce do celebrowania wielkich wydarzeń rodzinnych takich jak: wesela, komunie, chrzciny i inne wydarzenia.

więcej »

Aida może pochwalić się doskonałą kuchnią, fantastyczną obsługą, stylową a zarazem nowoczesną aranżacją wnętrz. To wszystko składa się w doskonałą całość która przyciągnie tu nawet najbardziej wymagającego konesera dobrego smaku oraz stylu. Komfortowe sale, nowoczesny sprzęt, parking, oraz ciekawe zagospodarowanie wolnej przestrzeni przyczynią się na pewno do wspaniałej atmosfery panującej w tym miejscu podczas każdego zorganizowanego spotkania.

więcej »

Zapraszamy do obejrzenia naszych sal poprzez video prezentację. Przy pomocy interaktywnych filmów mogą Państwo dokładnie przyjrzeć się naszym salom. Dajemy Państwu wybór co do wystroju sal i ich dekoracji. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

więcej »

Nasze Menu