Sala na chrzciny

Chrzest Święty to niezwykle ważny i bardzo wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka, jak również jego rodziców. Warto przeżyć w odpowiedni sposób te chwile i być blisko swojego maleństwa oraz rodziny, dlatego doskonałą alternatywą dla przyjęcia urządzanego w domu, którego organizacja od podstaw przypada rodzicom, jest wynajęta sala na chrzciny. AIDA to miejsce, w którym zajmiemy się urządzeniem uroczystości zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i indywidualnymi potrzebami każdego klienta.

Sala na chrzciny, którą oferujemy, znajduje się w miejscowości Kobyłka, jednak ze świadczonych przez nas usług chętnie korzystają także osoby zamieszkujące takie miejscowości, jak: Zielonka, Wołomin, Ząbki czy Marki. Organizacja przyjęć okolicznościowych jest dla nas nie tylko pracą, ale także ogromną pasją, której oddajemy się z wielkim zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy dbają o wszelkie detale, których wymaga organizacja przyjęcia z okazji Chrztu Świętego.

Organizacja chrzcin

Sala konferencyjno-bankietowa AIDA to miejsce idealne do celebrowania ważnych wydarzeń o charakterze rodzinnym, takich jak chrzciny. Specjalnie z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy dwie zróżnicowane oferty cenowe. W skład oferowanych przez nas usług wchodzi wynajem sali, bogate i zróżnicowane menu, profesjonalna obsługa, dekoracja stołów, a także pojemniczki do zapakowania pozostałej po przyjęciu żywności.

Oferta pierwsza w cenie 125 złotych za osobę obejmuje dwa dania gorące, siedem zakąsek zimnych, ciasta, owoce sezonowe, bufet deserowo-kawowy, napoje zimne oraz gorące bez ograniczeń. Oferujemy dwie sale do wyboru, a także atrakcyjne zniżki 50 procent dla dzieci poniżej dwunastego roku życia. Podana przez nas cena dotyczy przyjęcia w wymiarze do siedmiu godzin. Zapewniamy bogate menu stworzone przez najlepszych w okolicy kucharzy, którzy dokładają starań, aby serwowane dania były smaczne, aromatyczne, a także podane w niezwykle estetyczny sposób. Zróżnicowane menu daje możliwość wybraniach potraw, które najlepiej będą spełniały indywidualne oczekiwania każdego klienta.

Oferta druga obejmuje trzy dania gorące, siedem zakąsek zimnych, ciasta, owoce sezonowe, bufet deserowo-kawowy, napoje zimne oraz gorące bez ograniczeń. W tym przypadku cena 140 złotych za osobę dotyczy przyjęcia w wymiarze do ośmiu godzin. Zachęcamy do bliższego poznania naszej bogatej oferty w celu wybrania idealnego menu na ten ważny dzień.

Sala na chrzciny, którą zapewniamy, jest bardzo przestronna i zaaranżowana w nowoczesny sposób. Dogodna lokalizacja, atrakcyjne ceny oraz miły i pomocny personel to cechy, którymi charakteryzuje się prowadzone przez nas miejsce. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta zainteresuje Państwa i w pełni sprosta wszystkim wymaganiom. W razie jakichkolwiek pytań lub niepewności zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego z naszymi przedstawicielami.

Serdecznie zachęcamy także do poznania innych świadczonych przez nas usług. Oferujemy nie tylko przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, ale także I Komunii Świętej, jak również wesela, przyjęcia urodzinowe, imieninowe, rocznicowe, spotkania firmowe, studniówki, konsolacje, bankiety, imprezy sylwestrowe, a także karnawałowe. Ponadto zapewniamy sprawdzony catering, w tym również catering wigilijny. Gwarantujemy korzystne ceny świadczonych przez nas usług, bogate oraz w pełni zróżnicowane menu, a także atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu z nami.Nasze Menu